20.05.2012

Pantolon

Yine bir dikiş dersinde yapılan çalışmalardan.
Kumaş emprime.
Model Nisan 2012 Burda dergisine ait.Biz sadece pantolon alt kısmı ve paçaları lastiksiz çalıştık.

 Ceren'in aynı zamanda yeni açtığı bir blogu var .MODA VE YAŞAM  izlemeye almanızı ve kendisine destek olmanızı dilerim.
Kombin önerisi için ayrıca teşekkür ediyorum..

5 yorum:

benimdunyam-serpil.blogspot.com dedi ki...

Nette gezinirken bloğunuzla karşılaştım,çok güzel şeyler dikmişsiniz ellerinize sağlık.Sizi izlemeye alıyorum,ben de beklerim.

Şeftali Çiçeği dedi ki...

Merhaba . Çalışmalarınız çok güzel çok beğendim ve imrendim doğrusu. Öyle güzel yeteneklerim olsun birşeyler üreteyim isterdim gerçekten. Ama Allah vergisi ne diyelim :)Size bir sorum olacak . Bir ablamız bana bir kaç tane etek pantolon dikti . İlk defa dikiyormuş pek bilgisi yokmuş ve bakarak diktim dedi. Ama bir sorun var sanırım. Giyince ortası çekiyor pantolonların. Bu sorun benden mi yoksa dikişten mi kaynaklanıyor acaba ? Ve nasıl düzeltilebilir? Çok teşekkür ederim şimdiden. İyi çalışmalar

Pratik Dikiş dedi ki...

Şeftali Çiçeği@ Hoş geldiniz öncelikle teşekkür ederim.
Bahsettiğiniz sorun dikiştende olabilir şayet dikiş büzmüşse söküp yeniden dikin,ağdan kaynaklanıyor ise bir kaç yerine çıt atın (dikiş payına makasla minik kesikler) düzelebilir görmeden şurdadır burdadır diyemem ama muhtemelen böyle düzelir.

fidaneli dedi ki...

merhabalar.. blogunuza dıkıs bloglarını gezerken tesadufen rastladım.. ve bu yazınızdan ders verdığınız sonucunu cıkardım.. ıstanbulda ısenız yardımınızı ısteyebılırım :)

sevgıler
fıdan

Pratik Dikiş dedi ki...

Fidaneli @ Hoş geldiniz..
Ankara.dayım ben maalesef yardımcı olamayacağım size.